सभी उत्पाद
-
क्रिसहम ऐसे SINOPACK शक्तिशाली आपूर्तिकर्ताओं के लिए बल्कि आश्वस्त हैं। -
श्री Hartono Ramliमैं उनके साथ सहयोग करके बहुत खुश हूं। अच्छी गुणवत्ता और बहुत प्रतिस्पर्धी मूल्य के साथ उनके उत्पाद। और उनकी उच्च ग्रेड सेवा मुझे आश्चर्यचकित करती है।
कीवर्ड [ shipping dry bulk container bag ] मेल खाते हैं 76 उत्पादों.
निर्वात तल बड़ा बैग FIBC सुरक्षा कारक 5:1 और भारी शुल्क सामग्री हैंडलिंग के लिए यूवी प्रतिरोधी कोटिंग के साथ
| Certificates: | ISO, SGS, Etc. |
|---|---|
| Bottom: | Plain/Discharge/Spout |
| MOQ: | 500pcs |
Bulk Bag in 1000kg UN Big Bag made of CROHMIQ fabric for bulk transport and packaging
| Un Certification: | UN Certified |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Load Capacity: | 1000kg |
4 कोने लूप के साथ अनुकूलित ज़िपर कृषि बैफल बैग
| Moistureproof: | Yes |
|---|---|
| Chain Loop: | 12'' Long |
| Color: | White,beige |
लाइनर और प्रिंटिंग के साथ औद्योगिक पॉलीप्रोपाइलीन फाइबैक बल्क बैग
| उठाने की क्षमता: | 500-2500 किग्रा |
|---|---|
| MOQ: | 500 पीसी |
| सामग्री: | polypropylene |
One Ton Bulk Bag with CROHMIQ Fabric High-Efficiency UN Big Bag
| Uv Protection: | Yes |
|---|---|
| Safety Factor: | 5:1 |
| Load Capacity: | 1000kg |
Transport Big Bag FIBC 6OZ Fabric for Safe and Durable Transport
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Uv Protection: | Yes |
| Usage: | Transportation and storage of bulk materials |
Anti Sifting Un Certified Bulk Bags for Heavy Duty Transport Solutions
| नमी रोधित: | हाँ |
|---|---|
| वजन: | 1.5 किलो |
| अनुकूलन योग्य: | हाँ |
Anti Static Baffle Bag for Safe and Secure Seed Storage
| उठाने की क्षमता: | 1000 किग्रा |
|---|---|
| यूवी प्रतिरोध: | हाँ |
| चकरा देना: | हाँ |
2205 Lbs Capacity Anti Static Baffle Jumbo Bag for Heavy Duty Storage
| Lifting Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Moistureproof: | Yes |
| Color: | White |
Customized Cold Resistant Conductive Big Bag for Supply Chain Management
| Loop Style: | Cross Corner |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Capacity: | 4400lbs |

